Strona główna Jak szukać pracy w szkole?

Jak szukać pracy w szkole

Ocena użytkowników: / 36
SłabyŚwietny 

Należy przede wszystkim sprawdzać oferty pracy zamieszczone na stronie internetowej najbliższego kuratorium oświaty. Jest to źródło informacji pełnej i aktualnej, ponieważ szkoły publiczne są zobligowane do podawania jednostkom je nadzorującym danych dotyczących wakatów. Niestety w niektórych przypadkach ofert pracy nie znajdziemy na stronie www. W takiej sytuacji po informacje należy zgłosić się do kuratorium osobiście lub telefonicznie.

Prywatne placówki oświatowe szukając pracowników korzystają z lokalnej prasy, swoich stron www, oraz portali pośrednictwa pracy. Warto przeglądać je regularnie.

Skuteczna może okazać się własna inicjatywa. Dobrze jest rozesłać „wici” wśród znajomych, o tym, że szukamy pracy, oraz rozesłać nasze CV do interesujących nas placówek.

Powodzenia

Kuratorium Oświaty w Białymstoku woj. podlaskie
Kuratorium Oświaty w Warszawie
Kuratorium Oświaty w Gdańsku
Kuratorium Oświaty w Olsztynie
Kuratorium Oświaty w Szczecinie
Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim
Kuratorium Oświaty w Poznaniu
Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy
Kuratorium Oświaty we Wrocławiu
Kuratorium Oświaty Łodzi
Kuratorium Oświaty w Katowicach
Kuratorium Oświaty w Opolu
Kuratorium Oświaty w Krakowie
Kuratorium Oświaty w Kielcach
Kuratorium Oświaty w Rzeszowie
Kuratorium Oświaty Lublinie

 

Portale pośrednictwa pracy

www.jooble.com.pl

www.indeed.com

www.jobpilot.pl

www.pracuj.pl
www.jobs.pl
www.edukacja.warszawa.pl

www.JobWeb.pl

 

Giełdy pracy dla nauczycieli w gazetach

www.gazeta.praca.pl
http://www.glos.pl/adverts.php
http://www.gumtree.pl/

Nowa fajna strona okienka.edu.pl - praca dla nauczycieli na zastępstwo

CIEKAWE OFERTY PRACY DLA NAUCZYCIELI

(IV 2013)


Korektor - redaktor języka polskiego i angieslkiego - Warszawa
Fundacja Edukacji Miedzynarodowej poszukuje dyrektorów gimnazjum i szkoły podstawowej we Wrocławiu
Szkoła policealna poszukuje farmaceutów do prowadzenia zajęć w szkole w Różnych miastach Polski

(II 2013)

Firma Cosinus zatrudni nauczycieli matematyki, fizyki i języka angielskiego - Warszawa
CyfrowaSzkoła.pl szuka twórców szkoleń internetowych, trenerów, nauczycieli - cała Polska

(XI 2012)

Firma Edukacyjna MARKA poszukuje nauczycieli różnych specjalności do prowadzenia kursów przygotowawczych do matury, egzaminu gimnazjalnego i sprawdzianu szóstoklasisty w Warszawie. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Ośrodek Rozwoju Polskiej Edukacji Za Granicą - poszukuje polonistów i nauczycieli nauczania początkowego ze znajomością jęz. hiszpańskiego do pracy za granicą
Przedszkole Niepubliczne w Warszawie zatrudni nauczyciela montessorskiego

(X 2012)

W Zgierzu  poszukują nauczyciela języka polskiego
Na terenie Wielkopolski Fundacja poszukuje trenerów, nauczycieli, psychologów i pedagogów różnych specjalności do prowadzenia zajęć w ramach projektów europejskich.
Matematyka przez Skype - woj. mazowieckie

(II 2012)

Firma Academi poszukuje nauczycieli - korepetytorów wszystkich specjalności do pracy w domu ucznia w Warszawie, Poznaniu i Trójmieście. Propozycja płatnego 6-miesięcznego stażu dla nauczyciela wychowania przedszkolnego w Łodzi.
Gimnazjum i Liceum z Bydgoszczy poszukuje nauczyciela matematyki i fizyki

(X 2011)

Caritas szuka osoby na stanowisko Dyrektora Centrum Rehabilitacji w Trąbkach Wielkich
Toruńska Akademia Wiedzy Clever szuka nauczycieli do indywidualnej pracy z uczniem - Toruń


(IX 2011)

Cyfrowa szkoła poszukuje nauczycieli, trenerów i twórców szkoleń on-line
Koordynator kursów językowych - Warszawa
SOLID CONSULTING - szuka na Śląsku nauczycieli różnych specjalności

(V 2011)

Firma Edukacyjna MARKA poszukuje nauczycieli różnych specjalności do prowadzenia kursów przygotowawczych do matury, egzaminu gimnazjalnego i sprawdzianu szóstoklasisty w Warszawie. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Poszukiwani lektorzy języków obcych - cały kraj - Moose - Centrum Języków Obcych
Ośrodek Rozwoju Polskiej Edukacji za granicą poszukuje nauczycieli języka polskiego i nauczania początkowego do pracy za granicą
Konsultant do spraw edukacji - ciekawa propozycja
Praca dodatkowa - projekt edukacyjny - Warszawa

 

Oferty pracy

 

Komentarze   

 
0 #530 Guest 2014-06-30 12:46
Jeżeli jesteś osobą która pracowała w sektorze oświaty i straciła zatrudnienie w 2012 roku, lub twoja umowa kończy się w sierpniu tego roku tj. 2014, zapraszamy do udziału w projekcie unijnym organizowanym przez Urząd Pracy we Wrocławiu.

Udział w projekcie jest bezpłatny.Jeżeli jesteś zainteresowany udziałem w projekcie prosimy wypełnić formularz zgłoszeniowy który można pobrać na stronie internetowej:

www. aktywizacja.wrocław.pl
i odesłać w formie elektronicznej na adres mailowy:


Więcej informacji na stronie internetowej:
www.aktywizacja.wroclaw.pl
lub pod numerem telefonu:

Marcin Szczygieł
m. 690 908 063
fax. 71 707 14 87
Cytować
 
 
0 #529 Guest 2014-06-03 11:34
Witam, poszukuję pracy jako nauczyciel plastyki, techniki na terenie Lublina. Jestem absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Numer tel. 512 573 473
Cytować
 
 
0 #528 Guest 2014-04-23 20:02
Szukam pracy jako nauczyciel etyki, filozofii, poza tym mam ukończoną psychopedagogik ę - zatem pedagog szkolny w szkole podstawowej,uko ńczone studia podyplomowe z zakresu doradztwa zawodowego. Toruń i okolice do 50 km.
Cytować
 
 
0 #527 Guest 2014-03-26 13:28
Witam,
w tym roku kończę studia polonistyczne na Uniwersytecie Śląskim i szukam pracy jako nauczyciel języka polskiego. Posiadam wszelkie kwalifikacje zawodowe i odbyte praktyki zawodowe w szkole podstawowej, gimnazjalnej i w liceum ogólnokształcąc ym. Okolice jastrzębia-Zdro ju, Wodzisławia Śląskiego, Rybnika, Żor. Kontakt:
Cytować
 
 
0 #526 Guest 2013-11-19 16:04
Poszukuję pracy od 1 września 2014r w szkole podstawowej i (lub) gimnazjum. Jestem dyplomowaną nauczycielką matematyki z 32 letnim stażem. Mam również kwalifikacje do nauczania przyrody oraz ukończyłam kurs z zakresu pedagogiki leczniczej. Mogę zmienić miejsce zamieszkania więc miejscowość pracy dowolna.
nr tel. 508 349 250 Małgorzata
Cytować
 
 
0 #525 Guest 2013-08-21 12:24
Szukam pracy na stanowisko PSYCHOLOGA/PSYC HOLOGA SZKOLNEGO lub PEDAGOGA/PEDAGO GA SZKOLNEGO w rejonach województwa kujawsko-pomors kiego lub też w pozostałych miastach Polski. Posiadam doświadczenie zawodowe oraz przygotowanie pedagogiczne. Kontakt: 667-564-573.
Cytować
 
 
+2 #524 Guest 2013-08-06 13:42
Szukam pracy jako nauczyciel języka angielskiego w Warszawie lub Radomiu. Ukończyłam Kolegium Nauczycielskie, mam dyplom licencjata UW i kończę już studia magisterskie.

Tel. 692 157 095
Cytować
 
 
0 #523 Guest 2013-07-31 10:21
Witam, podejmę pracę w szkole podstawowej, gimnazjum lub w przedszkolu na terenie powiatu cieszyńskiego: (Cieszyn, Skoczów, Ustroń, Wisła, Goleszów, Brenna).
Jestem osobą systematyczną, cierpliwą, dobrze zorganizowaną, która kocha dzieci i ma z nimi dobry kontakt. Mój numer kontaktowy: 500-647-558. Pozdrawiam Justyna
Cytować
 
 
0 #522 Guest 2013-07-22 09:13
Witam. Poszukuję pracy jako katechetka w Krakowie. W tym roku kończę studia magisterskie na Wydziale Teologicznym UPJPII na kierunku: teologia, specjalność: katechetyczno-p astoralna. Posiadam Przygotowanie Pedagogiczne i 270 godzin praktyk zrobionych w szkołach wszystkich stopni edukacji. Odbyłam również liczne kursy, np. Kurs Animacji Czasu Wolnego czy Szkolenie z Zakresu Pierwszej Pomocy Przedmedycznej, posiadam międzynarodowy certyfikat Emergency First Response.
Uwielbiam uczyć i uważam, że jestem dobrą katechetką z powołaniem. Mam dar, który jest w stanie przysłużyć się naszej religii i "religii jako lekcji".
Jeżeli ktoś coś wie o pracy dla katechety proszę o informację.
Z góry bardzo dziękuję.
W każdej chwili mogę się spotkać w celu rozmowy kwalifikacyjnej oraz żeby pokazać swoje CV.
Anastazja
Mój tel. 695515964 meil:
Cytować
 
 
0 #521 Guest 2013-07-18 14:53
Szukam pracy w charakterze nauczyciela języka polskiego, nauczyciela-bib liotekarza lub sekretarki w Bydgoszczy lub okolicach. Jestem absolwentką Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego na kierunku filologia polska z pięcioletnią specjalnością bibliotekoznawc zą. Posiadam kwalifikacje pedagogiczne na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu. Odbyłam praktykę zawodową w szkole podstawowej, gimnazjum i liceum a także praktykę studencką z zakresu bibliotekoznaws twa i informacji naukowej w Bibliotece Głównej Uniwersytetu im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.
Tel. 662-410-251
Cytować
 
 
0 #520 Guest 2013-07-08 07:44
Dzień dobry:)
Szukam pracy jako nauczyciela Historii i WOS we Wrocławiu.Zaocz nie studiuję filologie angielska we Wrocławiu jestem na drugim roku.Bardzo chcę uczyć bo nie wyobrażam sobie innej pracy..pozdrawi am Kasia.Kontakt pod numerem 669403666
Cytować
 
 
-1 #519 Guest 2013-06-19 22:18
Szukam pracy w szkole podstawowej i w gimnazjum na stanowisku nauczyciela matematyki. Posiadam również kwalifikacje do nauczania przyrody. Kontakt 508 349 250 Małgorzata
Cytować
 
 
-1 #518 Guest 2013-06-18 16:03
Jestem dyplomowaną nauczycielką matematyki z 30 letnim stażem. Poszukuję pracy w szkole podstawowej i (lub) gimnazjum. Miejscowość dowolna, mogę zmienić miejsce zamieszkania. Mam również kwalifikacje do nauczania przyrody oraz ukończyłam kurs z zakresu pedagogiki leczniczej.
nr tel. 508 349 250 Małgorzata
Cytować
 
 
0 #517 Maritzaa 2013-05-04 19:30
Poszukuję pracy w szkole policealnej na terenie Łodzi lub okolic. Mam ukończone studia I stopnia i kończę studia II stopnia- mam pytanie czy mogę dostać prace jako nauczyciel w szkole policealnej czy muszę mieć ukończone jakieś szkolenie pedagogiczne/ nauczycielskie? ?
Cytować
 
 
+15 #516 Polonistka 2013-04-20 08:02
Ten artykuł ma niestety niewiele wspólnego z prawdą. Aby dostać pracę w szkole, trzeba mieć dobre znajomości. Ogłoszenia na stronie kuratorium wydają się być zamieszczane pro forma. Problemem jest to, że na etatech siedzą stare nauczycielki, wyklinane przez dzieciaki. Młody nie ma szans, albo proponuje mu się zastępstwo za inną zasiedziałą, która zdecydowała się na krótki macierzyński. Praca dla idealistów? Pasjonatów mimo dużego stresu i nieadakwatnych pieniędzy. Bzdura. Przypomina to raczej continuum z komuny - układy.
Cytować
 
 
+1 #515 Waleria 2013-04-08 16:16
Witam. Jestem absolwentką studiów filologicznych j. rosyjskiego. Szukam pracy nauczycielki w Warszawie. Proszę o kontakt: 728 510 020
Cytować
 
 
-1 #514 Beata małopolskie 2013-03-25 12:36
Szukam pracy jako matematyk lub nauczyciel wspomagający na terenie małopolski tel 504829423
Cytować
 
 
+1 #513 anastazja parszcz 2013-03-19 10:57
szukam pracy jako sprzataczka wozna czestochowa i okolice
Cytować
 
 
0 #512 KatarzynaS 2013-03-11 12:53
Młoda, energiczna i pełna zapału nauczycielka JĘZYKA POLSKIEGO, WOS-U i WYCHOWANIA DO ŻYCIA W RODZINIE szuka pracy! Interesują ją wszystkie oferty z Poznania i okolic.
Kontakt mailowy:
Cytować
 
 
+3 #511 UrszulaJaskowiak 2013-02-14 14:46
Witam

Poszukuję pracy jako nauczyciel matematyki i informatyki (mgr matematyki i mgr informatyki)
w Lublinie.

506517512
Cytować
 
 
-4 #510 1985# 2013-02-11 20:18
Witam,
Szukam pracy w szkole na stanowisku nauczyciela matematyki, chemii i fizyki na terenie Piotrkowa Trybunalskiego, Bełchatowa, Łodzi i okolic.Jestem absolwentką Politechniki Wrocławskiej na kierunku chemia. Studia ukończyłam w lipcu 2010 r. z tytułem zawodowym magister inżynier. W czerwcu 2012 r. ukończyłam Studia Podyplomowe Metody Nauczania Fizyki i Matematyki na Uniwersytecie Łódzkim. Praca nauczyciela jest moim życiowym powołaniem, pragnę swoją pracą wspomagać rozwój i edukację swoich podopiecznych, a także pracować nad napotkanymi trudnościami. Nauczanie jest moją pasją, uczę z przyjemnością i oddaniem. Czerpię ogromną satysfakcję z tego, że mogę komuś pomóc, przekazując swoją wiedzę. Każda lekcja z uczniem jest dla mnie nowym wyzwaniem, a jednocześnie kolejnym krokiem na mojej ścieżce rozwoju. Podchodzę do zajęć z entuzjazmem, wprowadzam różne metody pozwalające intensywniej przyswoić wiedzę. Najbardziej cieszą mnie sukcesy uczniów. Mój numer komórkowy 692906172
Cytować
 
 
0 #509 1985 2013-02-11 20:15
Witam,
Szukam pracy w szkole na stanowisku nauczyciela matematyki, chemii i fizyki na terenie Piotrkowa Trybunalskiego, Bełchatowa, Łodzi i okolic. Jestem absolwentką Politechniki Wrocławskiej na kierunku chemia. Studia ukończyłam w lipcu 2010 r. z tytułem zawodowym magister inżynier. W czerwcu 2012 r. ukończyłam Studia Podyplomowe Metody Nauczania Fizyki i Matematyki na Uniwersytecie Łódzkim.Praca nauczyciela jest moim życiowym powołaniem, pragnę swoją pracą wspomagać rozwój i edukację swoich podopiecznych, a także pracować nad napotkanymi trudnościami. Nauczanie jest moją pasją, uczę z przyjemnością i oddaniem. Czerpię ogromną satysfakcję z tego, że mogę komuś pomóc, przekazując swoją wiedzę. Każda lekcja z uczniem jest dla mnie nowym wyzwaniem, a jednocześnie kolejnym krokiem na mojej ścieżce rozwoju. Podchodzę do zajęć z entuzjazmem, wprowadzam różne metody pozwalające intensywniej przyswoić wiedzę. Najbardziej cieszą mnie sukcesy uczniów.Mój telefon komórkowy to 692906172.
Cytować
 
 
0 #508 gość 500 2013-01-19 15:39
Witam. Poszukuję pracy jako nauczyciel Wychowanie Fizycznego we Wrocławiu lub okolicach. Jestem trenerem Piłki Nożnej , Gimnastyka korekcyjno - kompensacyjna. Absolwent AWF Wrocław. tel. 724-853-201
Cytować
 
 
+2 #507 Marek 2012-10-22 13:28
Kurcze, co się porobiło z tą robotą w szkole.Teraz nawet, aby dostać posadę sprzątaczki, czy woźnej trzeba mieć rekomendacje.
Cytować
 
 
0 #506 \Gosc\ 2012-10-03 22:43
Jestem studentką III roku studiów licencjackich na UJ. Poszukuję pracy w szkole podstawowej lub gimnazjum. Właśnie kończę praktykę pedagogiczną. Jestem osobą dyspozycyjną, chcę jak najszybciej zdobyć doświadczenie zawodowe.
Cytować
 
 
-1 #505 \Gosc\ 2012-09-26 20:41
Szukam pracy jako nauczyciel wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolneg o z terapią pedagogiczną w Kraków i okolice.
Cytować
 
 
0 #504 \Gosc\ 2012-09-24 19:11
poszukuję pracy w świetlicy szkolnej w powiecie wysokomazowieck im gdyby ktoś coś słyszał proszę o kontakt 692409838
Cytować
 
 
0 #503 \Gosc\ 2012-09-02 22:59
Szukam pracy w szkole podstawowej i w gimnazjum na stanowisku nauczyciela matematyki. Posiadam również kwalifikacje do nauczania przyrody. Kontakt 508 349 250
Cytować
 
 
+2 #502 \Gosc\ 2012-09-02 22:55
szukam pracy w szkole podstawowej i (lub) w gimnazjum jako nauczyciel matematyki. Mam również kwalifikacje do nauczania przyrody. Kontakt pod nr tel. 508 349 250
Cytować
 
 
+2 #501 \Gosc\ 2012-08-31 10:54
Szukam pracy jako nauczyciel przedmiotów zawodowych; Ochrona środowiska, fryzjer stylista.

Mam na imię Iwona. Jestem mgr inż. Ochrony Środowiska z 2009r. Mam ukończone Podyplomowe Studium Pedagogiczne oraz Policealną Szkołę dla Dorosłych w zawodzie Technik Usług Fryzjerskich z ukończonym egzaminem Państwowym.

Szukam pracy w Częstochowie i okolicach.
Kontakt tel. 535179135 :-)
Cytować
 
 
-1 #500 \Gosc\ 2012-08-30 21:22
Szukam pracy jako nauczyciel etyki/ filozofii. Łódź
Cytować
 
 
-1 #499 \Gosc\ 2012-08-28 09:33
Szukam pracy w charakterze nauczyciela chemii lub fizyki, a także przedmiotu zawodowego w zawodach: technik ochrony środowiska, kosmetyczka.
Tel: 517955677
Cytować
 
 
+1 #498 \Gosc\ 2012-08-27 13:36
Nauczyciel języka niemieckiego po pedagogice i informatyce tel;792153396, woj.łódzkie
Cytować
 
 
-1 #497 \Gosc\ 2012-08-23 13:40
Poszukuję pracy z niemieckim w Bydgoszczy i okolicach. Mam 3-letnie doświadczenie w zawodzie nauczyciel języka niemieckiego w różnych typach szkół. Pracowałam jako referent w dziale technicznym w Szpitalu wojskowym. Mieszkałam i uczyłam się w Niemczech. Mam pełne kwalifikacje i doświadczenie w dziedzinie germanistyki. Kontakt: 663 487 637.
Cytować
 
 
-1 #496 \Gosc\ 2012-08-22 11:45
Szukam pracy w w/w zawodach we wszystkich typach szkół w woj. śląskim a dokładniej w okolicach Zabrza, Gliwic, katowic, Rudy śląskiej, Bytomia, Dąbrowy Górniczej. kontakt 501659923
Cytować
 
 
-1 #495 \Gosc\ 2012-08-17 14:01
Szukam pracy jako nauczyciel historii ( Katowice, Dąbrowa górnicza, Sosnowiec, Zawiercie, Będzin) Ukończony Uniwersytet Śląski ( specjalizacja : nauczycielska i społ.-ekonomicz na), studia podyplomowe : kierunek dziennikarstwo
Cytować
 

Dodaj komentarz