Strona główna Baza szkół
Baza szkół

Jeżeli szukacie adresu bądź strony www dowolnej szkoły w Polsce, to dobrze trafiliście. W pocie czoła od stycznia do września 2006 roku przygotowywaliśmy wyszukiwarkę ogólnopolskiej bazy szkół i uczelni. Oczywiście mogło się zdarzyć, że przy takiej ilości adresów coś pomieszaliśmy lub przeoczyliśmy, ale liczymy też na Was. Jeżeli wiecie coś, czego my nie wiemy, dajcie znać, byśmy mogli szybko zapełnić luki i usunąć błędy z naszej bazy.

Druga wyszukiwarka pozwala odnaleźć w bazie adresy przeróżnych placówek oświatowych z całej Polski, np. domów kultury, poradni psychologiczno – pedagogicznych, internatów, burs czy akademików.

Zapraszamy zainteresowane szkoły i placówki do umieszczania na tej stronie własnych anonsów informacyjnych lub reklamowych, a uczniów lub wychowanków do wpisywania tu opinii na temat szkół czy placówek, do których uczęszczali.

Ogólnopolska baza szkół obejmuje adresy:
przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów, liceów, techników.

Szukaj

Szukana fraza:
Typ szkoły:
Województwo:
Powiat:
Gmina:
Miasto:

Instrukcja obsługi

Aby uzyskać żądane wyniki wyszukiwania należy wprowadzić dowolną frazę, np.: nazwę ulicy, patrona, fragment adresu www, czy email, ewentualnie nr szkoły, kod pocztowy.

By określić obszar geograficzny na którym poszukiwane są szkoły należy kojejno wybierać: województwo, powiat, gminę, miasto z list rozwijalnych, aż do uzyskania pożądanego kryterium wyszukiwania. Jeżeli szukasz szkół z jednego miasta możesz od razu wpisać jego nazwę w wyznaczonym polu.

Nie trzeba znać pełnej nazwy szkoły, aby móc ją odszukać w bazie. Wystarczy jedna lub dwie z przedstawionych wyżej informacji, aby uzyskać wynik wyszukiwania.

Wyszukiwane informacje są prezentowane w następującym formacie:

Przykładowa informacja uzyskana z bazy szkół

Aby odnaleźć tę szkołę wystarczy wpisać, np.:


  • fraza: liceum zbaraska
  • Miasto: Warszawa

  • fraza: powstańców warszawy
  • Miasto: Warszawa

  • fraza: 04-014
  • typ: Licea ogólnokształcące

  • fraza: zbara powsta
  • typ: Licea ogólnokształcące

W przypadku niewystarczającej liczby wprowadzonych informacji wynikiem wyszukiwania może być wiele szkół, np.: wpisując jedynie "zbaraska" - otrzymamy w wyniku zarówno omawiane wyżej liceum w Warszawie, jak również gimnazjum w Łodzi oraz dwie szkoły podstawowe w obydwu tych miastach.