Informacja dotycząca organizacji konkursów przedmiotowych w woj. mazowieckim w roku szkolnym 2018/2019

Szanowni Państwo,

w związku z pojawiającymi się pytaniami dotyczącymi organizacji konkursów przedmiotowych w kolejnym roku szkolnym uprzejmie informuję, iż na terenie województwa mazowieckiego w roku szkolnym 2018/2019 przeprowadzone zostaną konkursy przedmiotowe z następujących przedmiotów: język polski, historia, biologia, chemia, fizyka, geografia, wiedza o społeczeństwie, matematyka, język angielski, język niemiecki, język francuski, język rosyjski, język hiszpański i informatyka.

We wszystkich ww. konkursach będą mogli wziąć udział zarówno uczniowie IV-VIII klas szkół podstawowych, jak również uczniowie III klas gimnazjów i oddziałów gimnazjalnych.

Opublikowanie projektów programów merytorycznych do poszczególnych konkursów jest planowane na początku czerwca na stronie internetowej Kuratorium Oświaty w Warszawie.

Mazowiecki Kurator Oświaty

/-/