Baza szkół.

Jeżeli szukacie adresu bądź strony www dowolnej szkoły w Polsce, to dobrze trafiliście. W pocie czoła od stycznia do września 2006 roku przygotowywaliśmy wyszukiwarkę ogólnopolskiej bazy szkół i uczelni. Oczywiście mogło się zdarzyć, że przy takiej ilości adresów coś pomieszaliśmy lub przeoczyliśmy, ale liczymy też na Was. Jeżeli wiecie coś, czego my nie wiemy, dajcie znać, byśmy mogli szybko zapełnić luki i usunąć błędy z naszej bazy.

Druga wyszukiwarka pozwala odnaleźć w bazie adresy przeróżnych placówek oświatowych z całej Polski, np. domów kultury, poradni psychologiczno – pedagogicznych, internatów, burs czy akademików. Zapraszamy zainteresowane szkoły i placówki do umieszczania na tej stronie własnych anonsów informacyjnych lub reklamowych, a uczniów lub wychowanków do wpisywania tu opinii na temat szkół czy placówek, do których uczęszczali.